Pytania i odpowiedzi Odpowiedzi na najczęściej zadawanie przez Państwa pytania

Przyjazd
22
wrz 2019
Wyjazd
23
wrz 2019
Goście
00

FAQ

Pytania i odpowiedzi
 1. Czy w obiekcie znajduje się recepcja?

  Q17 Apartments to w pełni zautomatyzowany obiekt z elektronicznymi zamkami na kod. Wszystko odbywa się bez obsługowo. W razie pytań jesteśmy dostępni pod naszym całodobowym numerem telefonu.
   
 2. Jak odbywa się zameldowanie i wymeldowanie?

  Goście naszego obiektu meldują się samodzielnie za pomocą otrzymanego 4-cyfrowego kodu o dowolnej porze po 15:00. Przy wymeldowaniu wystarczy zatrzasnąć za sobą drzwi.
   
 3. Jak wygląda oferta śniadaniowa?

  Śniadanie kosztuje 35zł od osoby i należy wykupić je razem z pobytem. Śniadanie jest serwowane w formie a'la carta z możliwością realizacji tuż przy obiekcie w restauracji Giselle lub dwóch innych restauracjach Vincent oddalonych o 300-400 metrów od obiektu
   
 4. Czy posiadają Państwo parking?

  Nasi Goście mogą parkować w garażu podziemnym na parkingu "Nowy Targ" przy ul. Nowy Targ 29 zaledwie 300 metrów od obiektu. Cena postoju dla naszych Gości wynosi 55zł/doba.
   
 5. W jaki sposób można zapłacić za pobyt?

  Opłatę za pobyt zostanie pobrana z podanej podczas rezerwacji karty kredytowej/płatniczej. Istnieje również możliwość opłacenia rezerwacji przelewem tradycyjnym.
   
 6. Jakie są godziny zameldowania oraz wymeldowania?

  Zameldowanie rozpoczyna się od godziny 15:00, a wymeldowanie jest do godziny 11:00. W niedzielę istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu do godziny 13:00 (wymagany uprzedni kontakt z recepcją).
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Rezerwacja niedostępna Prosimy o kontakt telefoniczny
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij